Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Добрівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04365615) був реорганізований і увійшов до складу Вільшанської громади

Сільський голова - Галицький Леонід Петрович

Автобіографія

ГАЛИЦЬКИЙ ЛЕОНІД ПЕТРОВИЧ – народився 07 серпня 1958 року в селі Добре Вільшанського району Кіровоградської області.

Навчався в Добрівській середній школі. Після закінчення Одеського державного педагогічного інституту ім. К.Д.Ушинського, одержав спеціальність вчителя фізики та математики.

1982-2010 роках працював вчителем математики , інформатики НовоградіЇвської середньої школи Овідіопольського району, Одеської області.

Обирався та був обраний Новоградівським сільським головою.

Із 2010 року пенсіонер за вислугою.

З 13 листопада 2015 р. був обраний сільським головою Добрівської сільської ради , де на даний час і працюю.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування